نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ

بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ
نام:حمیدرضا
نام خانوادگی:آذرنگ
تاریخ تولد:1351
محل تولد:تهران
همسر:ساناز بایان
فرزندان:بامداد و هیراد
———————————
زندگی شخصی حمیدرضا آذرنگ
حمیدرضا آذرنگ متولد 1351 در تهران نمایشنامه نویس ، کارگردان ، و بازیگر تئاتر می باشد. آذرنگ دانش آموخته کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن در سال 1376 است.
عکس همسر حمیدرضا آذرنگ
ادامه مطلب
بیوگرافی حمیدرضا آذرنگ
نام:حمیدرضا
نام خانوادگی:آذرنگ
تاریخ تولد:1351
محل تولد:تهران
همسر:ساناز بایان
فرزندان:بامداد و هیراد
———————————
زندگی شخصی حمیدرضا آذرنگ
حمیدرضا آذرنگ متولد 1351 در تهران نمایشنامه نویس ، کارگردان ، و بازیگر تئاتر می باشد. آذرنگ دانش آموخته کارشناسی در رشته روانشناسی بالینی از دانشگاه آزاد رودهن در سال 1376 است.
عکس همسر حمیدرضا آذرنگ
ادامه مطلب
خب مقاله ی در وی امر نو رو خوندم که گفتگویی بود با رابرت روزنبلوم با ترجمهٔ فرشید آذرنگ در حرفه هنرمند ۶. قبلا هم خونده بودمش اما الان تو ذهنم موند. چیزایی که موقع خوندن به فکرم میرسیدو نوشتم و شد چهار صفحه :/ البته چرت و پرتم شاید بینش باشه باید ویرایشش کنم بعدن. شاید اینجا بنویسم. خب قرار گذاشتیم با دوستام بخونیمو راجع بهش حرف بزنیم نمیدونم چیزایی که نوشتم بدرد میخوره یا نه ولی خب حرفای من در همین حد بود :دی  چیزای ساده ای یادم اومد و به نظرم ر
نوشتهٔ کلمنت گرینبرگ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ
خب اول صبح زود بیدار شدم صبحونه خوردم بعد خوابم برد دوازده بیدار شدم :/ سعی میکنم به خودم سخت نگیرم اما از اول عید دلم میخواد سحر خیز بشم. یعنی امیدوارم بتونم. در مورد مقاله هم راستش چیزی نمیدونم. امیدوارم بفهممش. بریم بخونیم ببینیم چیه. 
خب من امسالمو با خوندن یه مقاله شروع میکنم. فعلا که تو خونه ایمو خبریم نیست شب میریم خونه باباحاجی تا شب وقت دارم بخونم. هنوز باورم نمیشه سال نو شده. براش کلی ذوق دارم. دلم میخواد خوب شروعش کنم خوب ادامه بدم و خوب تمومش کنم. یعنی میشه امسال سال پر کاری برام باشه؟ اسم مقاله مدرنیته و هویت شخصی هست : خود و جامعه در عصر مدرن متاخر نوشتهٔ آنتونی گیدنز ترجمهٔ فرشید آذرنگ. 
کتاب اتاق روشن ، رولان بارت ، فرشید آذرنگ، نشر حرفه نویسنده

پدر : او مُرد... او دیگر اینجا نیست. او در آسمان است...
پسر : آری ، اما من جسم اورا نیز دوست داشتم. 
اُردت ؛ کارل تئودر درایر

عکاسی ، بازگشت و نگاه به دنیا است ، حتی اگر هیچ شباهتی به آن نداشته باشد  عکاسی یعنی نگاه مدام به خود شئ  عکاسی یعنی تاکید بر جهان و خود اشیا ، حتی اگر مناسبت و انتقالی در میان نباشد. عکاسی در پی نشانه های حضور است ؛ حضور هستی؛ و از این راه به گفت و گو با دنیا بر میخ
دانلود رایگان فیلم سینمایی پیلوت
فیلم ایرانی پیلوت ۱۳۹۶ به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان
کارگردان: ابراهیم ابراهیمیان | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 29 بهمن ماه 1398
مدت زمان: 88 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمدرضا مصباح
خلاصه داستان: وحید با خبر می‌شود که همسرش بدون اجازه او پسر چهار ساله شان را برای جراحی قلب به تهران آورده. او بی وقت به همراه برادر
پیلوت  یک کمدی - اجتماعی است و داستانی درباره جنازه و مرده کشی دارد.

بازیگران
‏‎‏‎جوادعزتی، حمیدرضا آذرنگ، بهدخت ولیان و سعیدآقاخانی، بانیپال شومون، گیلدا ویشکی با حضور پریوش نظریه

برای دانلود فیلم پیلوت کلیک کنید
نمیدونم این کتاب رو ـ اتاق روشن ، نوشتهٔ رولان بارت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ ، نشر حرفه نویسنده ـ برای چندمین بار میخوام بخونم. فقط میدونم تو این لحظه دلم میخواد دوباره بخونمش. که این کتاب کلا شاید جزو اولین کتابهایی بود که دید منو به عکاسی بازتر کرد. یادش بخیر تابستون ۹۴ بود که این کتاب و نگاهی به عکسها رو خریدم. اون موقع تازه اسم استادمو شنیده بودمو میخواستم بدونم چجورین. هرچند که اولش خیلی سخت بود برای من این کتاب و اولین بار همون تابستون نصف

آنچه در وهلهٔ اول این سه اندیشمند ( بنیامین ، سانتاگ ، بارت ) را برایم جذاب و مهم میسازد ، احساس کوچکی خوشایندی است که همیشه از خواندن بیشتر نوشته های آنها دچارش میشوم؛ در برابرشان احساس حقارت میکنم. این سه تن و البته کسانی همچون جویس ،کافکا، بیهقی ، نیما و... مجال خودنمایی به من نمیدهند. آنقدر بزرگند که آدم را به خودشان مشغول میکنند. و آنقدر کوچک اند که اجازه داری در موردشان سخن بگویی و حلاجی‌شان کنی. افسون دیگرشان برای من ناشی از آن است که ه
ما هنوز نرفته قرار گذاشتیم هفته دیگه برگردیم چون دوباره پنجشنبه کلاس زبان تعطیل. دیگه اتوبوسرانی آباد شد از دست ما. ساعت دو نیم بلیط داریم خب من میگم چه کاریه بریمو برگردیم همونجا بمونیم اما مها میگه دیگه تا دی بعد این وقت نمیشه برگردیم تهران. خب منم یه چند تا کتاب میخوام. به خصوص اتاق روشن چاپ جدیدش رو. بهش گفت و گویی از رولان بارت اگه اشتباه نکنم اضافه شده که مال من نداره و درآمدی از فرشید آذرنگ اینو هم یادم نیست مال من داشت یا نه فکر کنم داشت
فیلمی از ابراهیم ابراهیمیان با تهیه کنندگی محمدرضا مصباح با حضور بازیگرانی هم چون جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و ... در سال 1396 ساخته شده است. این فیلم 3 مهر امسال در سینماها اکران شده و هم اکنون در سینما خانگی در دسترس است.
خلاصه داستان از آن قرار است که؛ وحید با خبر می‌شود که همسرش بدون اجازه او پسر چهار ساله شان را برای جراحی قلب به تهران آورده. او بی وقت به همراه برادرش سعید خودش را به تهران میرساند و این آغاز بحران پیچیده ای بین آنهاست و ... .

ادا
من اصلا حسم به زبان خوندن نمیره ۵۰۰ تا کلمه رو واقعا جمله بسازم؟ احساس میکنم سر کارم :((شاید عصر تر حسش اومد اما الان میخوام مقالهٔ آئورارو که اونشب نخوندمش بخونم. اولین بار ابان ۹۶ خوندمش اوووه یه قرن انگار گذشته. آئورا ، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۱۶ (حرفه هنرمند). یعنی زبانو باید قشنگ تا اخرین وقتش صبرکنم بعد بزنم تو سرم بخونم:/ اخه اینجوری نمیدونم باید چجوری بخونم مشکل اینه. هوووف آخرم همون فردا میشه. من باید خیلی بیشتر تلاش کنم میدونم ب
لینک قسمت دوم سریال نهنگ آبی برای دانلود در سایت قرار گرفت
قسمت ۳ این سریال ، در تاریخ ۲۳ بهمن ۹۷ منتشر خواهد شد …
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با کیفیت ۷۲۰P و ۱۰۸۰P
دانلود رایگان سریال نهنگ آبی
پوستر قسمت دوم سریال نهنگ آبی

بازیگران سریال نهنگ آبی عبارتند از:
 ساعد سهیلی ، لیلا حاتمی ، فرهاد آئیش ، حسین یاری ، ویشکا آسایش ، آزاده صمدی ، ماهور الوند ، مجید مظفری ، پریوش نظریه ، مصطفی زمانی

سایر عوامل
امروز روز خوبی بود یعنی عالی بود من به موقع بیدار شدم کارامو کردم یجوری حس میکنم کارای صبحم مال خیلی وقت پیشه. فردام همینجوری بیدار میشم پس فردا هم همینطور عصریم یه ذره حتی خوابیدم. الانم همه کارامو کردم رسیدم فصل افلاطونیان کیمبریج. من فکر میکردم کنبریج ِ. بگذریم. 
کتابو دیگه امشب نمیخونمش. به جاش مقالهٔ سکوت دیدن ماینور وایت ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری رو میخوام بخونم. آخرین بار ۲۰ اسفند ۹۷ خوندمش. چقدر گذشته ها انگار یه عمر باشه.
میخوام ما بین کارم مقالهٔ آئورارو بخونم. دلم باز میشه و کلی کیف میکنم از دوباره خوندنش. و البته یه چیزایی برام یادآوری میشه. و این که خب بقیه کارامم انجام میدمو وقتمو هدر نمیدم. دلم برای استادم، بارت ، سونتاگ و بنیامین تنگ شده. دوستام هستن خب ! زندگی من اینقدر که با این آدمها درگیره و میگذره با بقیه کسایی که هستن نمیگذره. کاش واقعی بودن. وقتی به نبودنشون فکر میکنم ناخودآگاه گریه ام میگیره. مثل حالا. خیلی وقته که میشناسمشون از بعد از کلاس استادم

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ، حرفه عکاس ۴

دیدن در سکوت ، مرا بر بالای صخره ای مرتفع به بینش متفاوتی در مورد امر پیش و پا افتاده ، تکیه می دهد. به واسطه ی شیشه ی مات ، به واسطه ی دوربین ، به واسطه ی مشاهده و دریافت ، و بواسطه مکاشفه آنچه در پس قرار دارد ! من تنها خواهان آنم که بتوانم روی دادن چنین مکاشفه ای را بارها و طولانی تر موجب شوم . از این رو من چنین سموتی را مکررا در خویش بر می انگیزم نیز این لحظات را هنگام
مقالهٔ معاصران هنر ، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، مجله سینما و ادبیات پاییز ۹۲
ای کاش اینها دوربین را به حال خود میگذاشتند و واقعا از خود موضوعات میگفتند تا شاید آثار بهتر و قابل تاملی پدیدار میشد.
باید از خود پرسید که آیا من از نوشتن ناگریزم ؟، و اگر چنین است زندگیم ، حتی تا بیهوده ترین و تهی ترین دم آن ، باید نشانه و شاهد چنین میل و اشتیاقی باشد. (ریلکه) اینو چند وقت پیش خانم صالح زاده استوری گذاشته بود من فکرم درگیرش شد و پرسیدم چه کتابی الان قسمتی ا
بنیامین، سانتاگ ، بارت، نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه هنرمند ۱۶

عصری یه وقفه افتاد توی کارم نتونستم کار‌کنم حالا الان دوباره دارم شروع میکنم و مقاله دیگه ای دست گرفتم. اصلا همه انرژیم یهو رفتو خوابیدم. بگذریم. هیچی زبان نخوندم دیدی امتحان داری لج میکنی نمیخونی ؟:/ جاش همه کار میکنی. برم دیگه یه خورده حالم گرفتست امروز اونجوری که باید کار نکردم. ساعتم هشت الان دیدم باید بریم دنبال مامانم بعدشم  پیاده روی. وقتی برگردم مقاله رو میخونم.

دارم فکر
پیش از این پست اینجا ، آنجا و اون یکی جا درباره ی تعدادی تاتر که جدیدا آن ها را دیدم ، نوشتم.
این پست به یک تاتر با موضوع دفاع مقدس می پردازد.
خنکای ختم خاطره
حمید رضا آذرنگ را به عنوان بازیگری توانا در تاتر همه می شناسند. اما من دفعه ی اولی بود که از او نمایشنامه نامه ای می دیدم و باید بگویم ، متن او ، نشانه دهنده ی شناخت خوب او نسبت به خانواده ی شهداست. (بنظر میاد اینکه تا ۱۸ سالگی در اندیمشک زندگی کرده ، به شناخت بیش از پیش این آدم ها کمک زیادی
مقاله ی آدمهای نیکسون و ایدز ، نوشتهٔ اندی گروند برگ ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۶

نیکلاس نیکسون از مهربان ترین عکاسانی است که تاریخ عکاسی به خود دیده است. شاید مهربانی او از آن باشد که در فاصله نیست و خیلی نزدیک و دم دست است. ترحم نمیکند اما همدلی دارد . باید و نباید نمی آورد ، کج و راست نمی کند ، تغییر نمی دهد و همین تورا میپذیرد. هیچگاه سوژه هایش را دستمایه ی معانی دیگر و کلی و استعاری قرار نداده و پیشنهاد های بزرگ و نامربوط نکرده ... تما
 مقاله ی موضوع، عکس، واقع گرایی  رو برای بار دوم خوندم. اما مگه کافیه. در حدی نیستم که بتونم راجع بهش حرف بزنم پس باید باز بخونمشو رو نوشته ها فکر کنم. 
یادت گفته بودم سیگار میکشم بعضی وقتها؟؟ چی میشه که در نظر بعضیا سیگار چیز خاصی نیست و در نظر بعضیا گناه نابخشودنی میاد؟ مقدار شر هر چیزیو خود شخص مشخص میکنه. « شر هیچ صورت عام و مشخصی ندارد زیرا شر تنها به منزله ی قضاوتی که یک فاعل در یک موقعیت و بر مبنای پیامد های افعال خودش در آن موقعیت صورت
من اومدم. مقاله هارو خوندم. زیاد سخت نبودن. مقالهٔ سیندی شرمن و هاکنی رو که میخوندم دقیقا فهمیدم چرا خوشم نیومده. عکسهای رنج هم مقاله ی کوتاهی بود از جان برجر با ترجمهٔ فرشید آذرنگ که مترجم باقی مقاله ها یعنی مقالهٔ سیندی شرمن که نوشتهٔ ارتور دانتو هست و توی حرفه عکاس دو چاپ شده و همچنین مقالهٔ عکاسی استعلایی هاکنی نوشتهٔ ویکتور آرواس حرفه عکاس پنج و و مقالهٔ کوتاه نواحی مرزی غم انگیز نوشتهٔ اندی گروند برگ و حرفه عکاس هشت. حتما آخری رو بخون ا

مقالهٔ آئورا، فرشید آذرنگ ، حرفه عکاس ۱۶ ( حرفه هنرمند )

در حقیقت ، عکاسی دو کار می کند : با حجاب برداشتن از اشیا و از میان بردن هاله ای که آنها را در میان گرفته به ادراک انسان کمک میکند تا آنچه در جهان ، یکسان و مشابه است دریابد و از سوی دیگر با همین عمل و از طریق مانند سازی و رو نوشت ، آنچه را در جهان، یکه و یگانه است فراچنگ آورد و بر آن مسلط شود. در حقیقت ،عکاسی جهان را مشابه تر و قابل دسترس تر از آنچه به نظر می رسد ،نشان می دهد. 

عکاسی ، مارا
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HD و لینک مستقیم

کیفیت Full HD 1080p – HD 720p

قسمت دهم اضافه شد
نام اثر: دانلود سریال نهنگ آبی

کیفیت: HD 1080p , HD 720p

محصول: ایران دانلود سریال در سرزمین بد
موضوع: اجتماعی

کارگردان : فریدون جیرانی

با هنرنمایی: ساعد سهیلی، لیلا حاتمی، مصطفی زمانی، حسین یاری، ویشکا آسایش، مجید مظفری، ماهور الوند، حمیدرضا آذرنگ، آزاده صمدی

زبان: فارسی

مدت زمان: هر قسمت میانگین 40 دقیقه

سال تولید: 1397

تاریخ انتشار: 1397
داستان سریال
دانلود سریال نون. خ با کیفیت 1080p – 720p – 480p
دانلود سریال نون خ با لینک مستقیم
دانلود رایگان سریال نون خ با کیفیت عالی 720p
قسمت اول اضافه شد
دانلود سریال نون خ
گروه فیلم : اجتماعی – کمدی
سال تولید : 1397
پخش: شبکه یک سیما ساعت 22 تکرار اول ساعت 2 بامداد و تکرار دوم ساعت 15 روز بعد
تعداد قسمت ها : 15 قسمت
کارگردان : سعید آقاخانی
بازیگران: سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی، فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیرو
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و سوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 23 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 23 سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی,
ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش
نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی,
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد و
نوشتهٔ رابرت.ای.سوببیسک ،ترجمهٔ فرهاد فخریان و فرشید آذرنگ.
خب این مقاله هم تموم شد البته من خیلی سریع خوندمشو روش زیاد فکر نکردم. و فکر میکنم ظاهر آدم نشانه هایی از باطن ادم هم داره. مثلا همون اون روز که رفتم دکتر، دکترم گفتش که خوشحال میبینه حالم بهتره یه تیکه هم انداخت که رژ قرمز زده بودم و موهامم کوتاه کردم. خب نمیدونم واقعا ربطی به حال خوبم داره؟ خودم که نمیدونم ولی فکر میکنم حالم بهتره حتی اگه این نشونه ها نباشه. من خودم زیاد از خودم عکس
لینک دانلود قرار گرفت
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
کارگردان: ابراهیم ابراهیمیان | ژانر: اجتماعی، خانوادگی | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1398
مدت زمان: 88 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمدرضا مصباح
خلاصه داستان:وحید با خبر می‌شود که همسرش بدون اجازه او پسر چهار ساله شان را برای جراحی قلب به تهران آورده. او بی وقت به همراه برادرش سعید خودش را به تهران میرساند و این آغاز بحران پیچیده ای بین آنهاست…
بازیگران:جواد عزتی، حمیدرضا آ
لینک دانلود قرار گرفت
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
گفته بودم میخوام یه ساز یاد بگیرمولی نگفتم چه سازی
قسمت نشد که برم سمتش قسمت که شد حالش نیومد دیگه و اینکه افتادم تو سراشیبی بدحالی 
خلاصه بیخیال
سازه آکاردئون بود! 
اخرین بار تو سفرم به تهران یه تئاتر از حمیدرضا آذرنگ دیدم به اسم خنکای ختم خاطره
 بد نبود به خصوص فاطمه معتمدآریا که غایت بازیگری رو به نمایش گذاشت
ولی از همه چیزای اون تئاتر برای من لذتبخش تر موسیقیش بود
یه آقای ریشو با موهای بلند و عینک گرد و صدای گرفته ش فولکای مختلفو میخوند
دانلود رایگان قسمت دوم 2 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت دوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 2 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت دوم سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی,
ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی,
فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمی
نمیدونم دوستان سریال نمایش خانگی شاهگوش رو دیدند یا نه؟ این سرایال در سال 92 و به کارگردانی داود میرباقری در 28 قسمت ساخته شد...
علیرغم فراز و فرودهای این سریال و حرف و حدیثهایی که در خط شکنی این سریال در خطوط قرمز اون روزها داشت، ولی من این سریال رو دوست داشتم و بنظرم سریال قشنگی بود.
گذشته از نقش آفرینی های کم نظیر فرهاد اصلانی، محسن تنابنده و اکبر عبدی و مرجانه گلچین و احمد مهرانفر ....، تیپ و شخصیتی در این سریال بود به اسم سرگرد احمد سرخی که ا
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی | دانلود قسمت بیست و یکم سریال نهنگ ابی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و یکم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 21 سریال نهنگ آبی
مصطفی زما
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
تعداد قسمت ها: نامشخص | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: سعید ملکان
خلاصه داستان:
بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها
دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و پنجم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان
دانلود قسمت بیست و پنجم 25 سریال نهنگ آبی
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیست و پنجم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 25 سریال نهنگ آبی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زاهدی, مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان
قسمت سوم سریال نون خ دو 2
بازیگران سریال نون خ 2:
سعید آ‌قاخانی، حمیدرضا آذرنگ، میرطاهر مظلومی، شقایق دهقان، سیروس میمنت، پاشا جمالی، مجید یاسر، سیدعلی صالحی، هدیه بازوند، ندا قاسمی،نسرین مرادی، ماشاالله وروائی، سیروس سپهری، کاظم نوربخش، سیدحسین موسوی، حسین مرادی، یوسف کرمی، وریا امینی، افشین ملکی، کیوان شیخ احمدی، رضا رشیدی، پرویز کولیوند، سیروس حسینى فر ، حسن رحمتی، علی اخوان.صهبا شرافتى

ماجرای سریال نون خ 2:
این سریال، داستانی اجت
دانلود فیلم سینمایی تنگه ابوقریب با همه کیفیتها
فیلم ایرانی تنگه ابوقریب به کارگردانی بهرام توکلی
کارگردان: بهرام توکلی | ژانر: جنگی، دفاع مقدس | سال تولید: 1396 | تاریخ انتشار: 1397
مدت زمان: 95 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت: فول اچ دی
فرمت ویدئو: MP4 | تهیه کننده: سعید ملکان | امتیاز: 7.1 از 10
خلاصه داستان:این فیلم روایتی است از دفاع گردان عمار یاسر لشکر 27 محمد رسول‌الله در برابر لشکرکشی رژیم بعث به فکه و شرهانی در روزهای پایانی جنگ. عراق

سکوت دیدن ، ماینور وایت ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری ،حرفه عکاس ۴
به کار گیری و کار دوربین ، ضرورتا برای آن است که عکاسی را در جهت آگاهی تشدید شده بکار گیرد. ( اما آگاهی تشدید شده یعنی چی؟ یعنی ما به درک بیشتری از جهان میرسیم و عکس مارو جای دیگه ای میبره؟)احتمالا هر کدام از ما چیزی ورای هنر و هم ورای آگاهی در نظر داریم.

من برای لذت کسانی مینویسم که این تجربیات را در خودشان بازخواهند شناخت.

پیش از کوشیدن به تجربهٔ عکس یا موضوعی که از
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸, تماشای آنلاین قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی, Nahange Abi, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم, Blue Whale
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هجدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت 18 سریال نهنگ آبی
نظریه, مجید مظفری, حمیدر
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیستم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 20 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت نوزدهم سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیستم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 20 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه داستان :آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت نوزدهم سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نوزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 19 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
دانلود قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
مصطفی زمانی, فرهاد آئیش
خلاصه
مقاله ی سکوت دیدن نوشتهٔ ماینور وایت با ترجمهٔ فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری رو  خوندم. نمیتونم بگم چقدر وایت رو دوست دارم.یعنی اندازه نداره.  وقتی میخونم سعی میکنم بهش فکر کنم و چیزهایی که میگه رو عمل کنم. حس میکنم به عکاسی  وبه عکاسهایی که دوسشون دارم نزدیک تر میشم. خوندنش برام یادآوری کرد که نباید سرسری و بی توجه عبور کنم و باید با تمرکز و سکوتی که برای خودم فراهم میارم عکسهارو ببینم یا عکاسی کنم. دلم میخواد طریق سکوت رو یادبگیرمو به خودم
دانلود رایگان قسمت 17 هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 سریال نهنگ
آبی, دانلود قسمت هفدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت ۱۷ سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 17 نهنگ آبی, دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی,
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت هفدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت 17 سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی 1080p
لینک دانلود قرار گرفت
دانلود قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
ساعد سهیلی, ماهو
دانلود قسمت پنجم 5 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت پنجم 5 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۵ پنجم: مهره‌ی پیاده
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
خلاصه داستان:
آرمین جوان ۲۵ ساله و درونگرایی است که تصمیم دارد با درس خواندن در رشته
امنیت شب
دانلود سریال نهنگ آبی,دانلود قسمت 14 سریال نهنگ آبی,دانلود چهاردهم سریال نهنگ آبی,
دانلود قسمت چهاردهم 14 سریال نهنگ آبی با کیفیت Blue Whale Series 1080p
قسمت چهاردهم 14 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۴ چهاردهم: اثرات جانبی
لینک دانلود قرار گرفت
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | ته
دانلود سریال نهنگ آبی با لینک مستقیم
دانلود تمام قسمت های سریال نهنگ آبی با تمام کیفیت ها
قسمت 2 اضافه شد
آخرین قسمت منتشر شده: قسمت 2
آخرین فصل منتشر شده: فصل اول
زبان: فارسی
 محصول: ایران
تهیه کننده: سعید ملکان

کارگردان: فریدون جیرانی
امتیاز IMDB: ...
رده سنی: بزرگسالان
ستارگان: لیلا حاتمی، ساعد سهیلی، حسین یاری، ویشکا آسایش، حمیدرضا آذرنگ، ماهور الوند، آزاده صمدی، ستاره پسیانی، دیبا زاهدی، مجید مظفری، فرهاد آئیش، پریوش نظریه، الهام کرد
دانلود کامل سریال نون خ بالینک مستقیم
دانلود رایگان سریال تلویزیونی نون خ با کیفیت عالی HDTV
دانلود کامل سریال نون خ با کیفیت HD
سریال نوروزی نون خ به کارگردانی سعید آقاخانی
قسمت اول 1 تا شانزدهم 16 آماده دانلود
کارگردان: سعید آقاخانی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: نوروز 1398
تعداد قسمت ها: 16 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: 576p HDTV
فرمت: MKV | حجم هر قسمت: 350 مگابایت | پخش از شبکه یک سیما
خلاصه داستان: نام متفاوت سریال برگرفت
قسمت اول 1 تا پانزدهم 15 آماده دانلود
کارگردان: سعید آقاخانی | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: نوروز 1398
خلاصه داستان: نام متفاوت سریال برگرفت
خب بعد از مدتها با لپتاپ خدمت رسیدم. فکر کردم تایپ کردن از یادم رفته اما ظاهرا تغییری نکرده . امروز دیر از خواب بیدار شدم ساعت حدودای شش بود. و بدتر از دیر بیدار شدن خوابیدن دوباره بود که انجام شد -ــــــ- در نهایت ساعت نه بیدار شدم. دیشب نگفتم اما مقاله ی سکوت دیدن ( نوشته  ماینور وایت با ترجمه فرشید آذرنگ و سالومه منوچهری، حرفه عکاس ۴ ) رو دوباره خوندم. هزار بارم بخونیشا کمه براش . میخواستم عکسامو ببینم نقشه کشییدم کاری که وایت میگه رو منم انجا
قسمت اول 1 تا سیزدهم 13 آماده دانلود
خلاصه داستان:
نام متفاوت سریال برگرفت
کتاب نگاهی به عکسها ، نوشتهٔ جان سارکوفسکی ، ترجمهٔ فرشید آذرنگ ، نشر سمت
از میان تمام عکسهایم ، آنهایی که بیشترین معنی را برایم دارند، عکسهایی اند که مرا بر انگیخته اند تا آنهارا از دیدگاهی معین ، در لحظه ای معین و نه هیچ چیز دیگر ، به وجود بیاورم و این که برای تهیه ی انها ، از تواناییهایم به لحاظ ترکیب بندی یا از هر نظر دیگر ، در جهت ساختن تصویر کمک نگرفته ام. شاید بگویید که من فریب خورده ام. «پل کاپونیگرو»

من باید سخت کار کنم  من از اعماق وج
بالاخره‌ تونستم بعد مدتها ساعت سه بیدار شم تا کار کنم. باید فقط به خودت غلبه کنی چون در هر صورت اولش خواب ولت نمیکنه و فکر میکنی چون زوده جا داره که بیشتر بخوابی که البته خیال خام. میخوام جدی تر روزامو بگذرونم. نه که تا الان جدی نبوده باشه. نه. ولی جا داره جدیتر بشه و وقت هدر دادن کم. زمانم کمه من باید تا یکی دوسال دیگه زبانم چه انگلیسی چه فرانسوی حتما خوب بشه. و دانشگاه حتما باید قبول بشم. هرچی بیشتر میگذره زندگی انگار جدی تر میشه. نمیدونم این خ

نوشتهٔ فرشید آذرنگ ، حرفه هنرمند ۱۱ 
از اینجا فکر میکنم بتونین داشته باشینش.

اولین بار این مقاله رو مرداد ۹۶ خوندم. ببینیم الان برام چجوری هست. من میگم آدم کم بخونه اما درست بخونه. منظورم اینه هر مقاله ای ارزش خوندن نداره بهتره مقاله های خوبو چند بار خوند. سخن بزرگان مائده :دی

علامت انسان رشد نیافته این است که میخواهد بزرگوارانه در راه یک هدف جان بسپارد و حال آنکه علامت انسان رشد یافته این است که میخواهد در راه یک هدف به فروتنی زندگی کند.

تحلیل سریال نهنگ آبینهنگ آبی تیتر مجموعهٔ نمایش خانگی به کارگردانی فریدون جیرانی , نویسندگی بهرام توکلی و تنظیم کنندگی سعید ملکان متاع سال ۱۳۹۷ است . این شرکت به سبک اجتماعی - معمایی , در فضایی ماجراجویانه به لهجه پارسی و فرآورده جمهوری اسلامی ایران است ; پخش این سریال از ۹ بهمن ماه ۱۳۹۷ آغاز شده و ۲ مهر ماه ۱۳۹۸ به انتها رسید . نهنگ آبی رنگ در ۳۰ نصیب به صورت هفتگی ( هر سه‌شنبه ) پخش شد . علاوه بر سعید ملکان , شرکت‌ها
فیلم سینمایی نازلی با بازی لیلا اوتادی :
نازلی داستان فیلم در مورد دختری به نام نازلی می باشد که به خانه ی پدریش در روستای شان باز می گردد. در این بین یاد و خاطرات و هوای عشق دیرینه اش دوباره زنده می شود و اتفاقاتی رخ می دهد که …

توضیحات تکمیلی فیلم نازلی :
نازلی ، فیلمی ایرانی عاشقانه درام محصول سال ۱۳۹۷ به کارگردانی محمود معظمی می باشد.
در این فیلم بازیگرانی همچون لیلا اوتادی، امید زندگانی، مهران رجبی، قاسم زارع و رحیم نوروزی ایفای نقش ک
دانلود رایگان قسمت 15 پانزدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 15 سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت پانزدهم سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت ۱۵ سریال نهنگ آبی, دانلود قسمت 15 نهنگ آبی, دانلود قسمت پانزدهم 15 سریال نهنگ آبی, Blue Whale Series Episode 15, Blue Whale Series Episode 15 720p, دانلود قسمت 14 15 1617 18 سریال نهنگ آبی, Blue Whale Series, Nahang Abi Ghesmate 15, nahangeabiseriese, Serial Nahange Abi, تماشای آنلاین سریال نهنگ آبی, دانلود رایگان سریال نهنگ آبی, دانلود سریال نهنگ آبی, دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت 1080p, دانلود
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی با شش کیفیت
 Blue Whale Series E16 1080p
قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت 16 شانزدهم: زندانی
(( لینک های دانلود قرار گرفت ))
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: زمستان 1397
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مرواری
دانلود رایگان قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی
قسمت هجدهم 18 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۸: کلید
خلاصه داستان: آرمین بازی را به شیوه خودش پیش می برد و کاری می کند تا بتواند ابتکار عمل را از دست جهان دربیاورد. بهمن به ک
دانلود رایگان قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی
قسمت نوزدهم 19 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۹: اصلاح شده
خلاصه داستان: آرمین از ژاله می خواهد او را ببخشد و به او این فرصت را بدهد تا با جبران خطاهای گذشته اش به زندگی عا
دانلود رایگان قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی
قسمت بیستم 20 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۲۰: هیأت مدیره
کارگردان: فریدون جیرانی | ژانر: درام، معمایی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: تابستان 1398
تعداد قسمت ها: 30 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: یک ساعت | کیفیت: WEB-DL
خلاصه داستان: جهان از پرویز میخواهد به قولش عمل کند و در مقابل بازی ای که او با آرمین و مروارید کرده آناهیتا را
دانلود قسمت پانزدهم سریال نهنگ آبی
قسمت پانزدهم 15 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
خلاصه داستان: ملاقات بین پرویز، جهان، نادر و مروارید در خرابه ای دور از شهر شکل می گیرد. هر کسی در پس ذهنش نقشه ای دارد، هر کسی برای شلیک کردن انگیزه ای د
دانلود فیلم سینمایی پیلوت Pilot
کارگردان : ابراهیم ابراهیمیانژانر : اجتماعی، خانوادگیسال تولید : 1396 | تاریخ انتشار : 1398مدت زمان : 88 دقیقه | کیفیت ویدئو : ♧WEB-DLفرمت : MP4 | تهیه کننده : محمدرضا مصباحخلاصه داستان : وحید با خبر می‌شود که همسرش بدون اجازه او پسر چهار ساله شان را برای جراحی قلب به تهران آورده. او بی وقت به همراه برادرش سعید خودش را به تهران میرساند و این آغاز بحران پیچیده ای بین آنهاست…بازیگران :‌ جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، بهدخت ولیان،
دانلود رایگان فیلم سینمایی غلامرضا تختی
فیلم ایرانی غلامرضا تختی ۱۳۹۷ به کارگردانی بهرام توکلی
کارگردان: بهرام توکلی | ژانر: زندگینامه، درام، ورزشی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 8 بهمن ماه 1398
مدت زمان: 113 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: BluRay
خلاصه داستان: فیلم با قرائت و امضای وصیت نامه و خودکشی غلامرضا تختی آغاز می‌شود، سپس با فلش بک از دوران کودکی اش را که در فقر شدید
من اومدم از نمایشگاه کتاب امسال. با ساجده قرار داشتم. دیگه رفتیمو کلی گشتیمو کتاب خریدیم خیلی خوش گذشت. غرفه استادمم رفتیم خودش نبودانگار یه چیزی‌کم بود. یاد اون سال افتادم که بود. با ساجده کلی دلمون براش تنگ شد. آقای پور ازاد ولی بود کلی ازش سوال پرسیدیم.هی رفتیم هی اومدیم. و خب هنوز کتاب جدید نداشتن افتاد بعد نمایشگاه که منم منتظرم چاپ بشه زودتر بخرم. اما دوتا کتابی که از نشرشون نداشتم رو خریدم. دیگه این که کتاب استادمم دوباره خریدم چون مال
دانلود فیلم غلامرضا تختی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی غلامرضا تختی با کیفیت عالی
نام فیلم : غلامرضا تختیژانر : اجتماعی | بیوگرافی | ورزشیمحصول : ایرانسال تولید : ۱۳۹۷کارگردان : بهرام توکلیبازیگران: محسن تختی ، سیاوش طهمورث ، ماهور الوند ، حمیدرضا آذرنگ ، پریوش نظریه ، فرهاد آئیش ، بهنوش طباطبایی ، آتیلا پسیانی ، ستاره پسیانی ، معصومه قاسمی پور ، شیرین یزدان بخش ، علیرضا گودرزی ، شاهرخ شهبازی ، جمشید آبلو ، امیررضا فرامرزی ، مجتبی پیرزا
دانلود قسمت چهاردهم سریال نهنگ آبی
قسمت چهاردهم 14 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
خلاصه داستان: آرمین، مروارید و جهان برای از بین بردن پرویز برنامه ریزی می کنند، هر کدام روشی دارند ولی هدفشان ظاهرا یکی است، هاله سعی می کند به کمک دکتر
دانلود قسمت سیزدهم 13 سریال نهنگ آبی
قسمت سیزدهم 13 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
خلاصه داستان: نادر به هدف حذف کردن پرویز، جهان را به پرویز معرفی میکند و قرار ملاقاتی با او میگذارد. غزل به دنبال فهمیدن راز زندگی گذشته ی نادر است، هاله
مقاله تموم شد من موندمو منو یه عالمه چیز که تو ذهنمه. چقدر از این حس تموم شدن یه چیز خفن متنفرم این که دیگه ادامه نداره. و تموم شده. اما من هنوز هیجان زدم سعی کردم خودمو آروم کنم اما این کار احمقانه ای بزار سرخوشی همه وجودتو بگیره. فقط فرانسوی خوندمو این مقاله رو دوباره میخوام مقاله رو بخونمو همچنان فرانسویو بعدش زبان تکالیفم مونده و بعدشم باقی کارا تا هروقت که شد بیدار میمونم. چقدر کار دارم خدای من. دلم میخواد عکاسی کنم دلم میخواد برم بیرون و
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶: زندانی
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها را درگیر بازی
فیلم ایرانی تنگه ابوقریب وارد پخش خانگی شد
این فیلم روایتی است از دفاع گردان عمار یاسر لشکر ۲۷ محمد رسول‌الله در برابر لشکرکشی رژیم بعث به فکه و شرهانی در روزهای پایانی جنگ. عراقی‌ها باید از سد یک پایگاه که شکل تنگه است عبور کنند که با مقاومت شدید و دلاورانه نیروهای ایرانی روبه رو می‌شوند…همچنین شما عزیزان میتوانید برای دانلود فیلم تنگه ابوقریب از سایت تاپصدا استفاده نمایید 

درباره فیلم تنگه ابوقریب بیشتر بدانید :
تنگه ابوقریب فیلمی ب

✅ عبدالحسین آذرنگ کتابی دارد با عنوان «استادان و نااستادانم» (انتشارات جهان کتاب، 1390) که خودزندگینامه سلوک علمی اوست و می‌کوشد تا مرز میان استادی و نااستادی را مشخص کند و خواندنش لطف بسیار دارد. او در مقایسه جوّ دانشجویی پرشور دانشگاه معتبر شیراز و دانشگاه تازه‌تأسیس اصفهان در میانه دهه 1340 به نکته‌ای بسیار بدیع اشاره می‌کند و می‌نویسد «اکثریت دانشجویان این دانشکده را معلمان و دبیران آموزش و پرورش و کارمندان دولت تشکیل می‌دادند که م
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت پانزدهم با لینک مستقیم
دانلود قسمت ۱۵ سریال نهنگ آبی با کیفیت عالی ۱۰۸۰p
لینک دانلود قرار گرفت

صفحه اینستاگرام آوا موزیک کانال تلگرام آوا موزیک

ژانر فیلم : معمایی
زبان فیلم :
سال انتشار : ۱۳۹۸
محصول کشور : ایران
کیفیت : ۴۸۰,۷۲۰.۱۰۸۰p
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی,
ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
مظفری, حمیدرضا آذرنگ, الهام کردا, ستاره پسیانی, دیبا زا
دانلود رایگان قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی
قسمت هفدهم 17 سریال نهنگ آبی به کارگردانی فریدون جیرانی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۷: مگنولیا
خلاصه داستان: آرمین و مروارید که زندانی جهان هستند در دام بازی ای افتاده اند که برنده آن زنده می ماند و بازنده حذف خ
دانلود رایگان قسمت شانزدهم 16 سریال نهنگ آبی
سریال نهنگ آبی قسمت ۱۶: زندانی
خلاصه داستان: بعد از حذف پرویز، آرمین، مروارید و نادر در شرایط جدیدی قرار می گیرند، شرایطی که آنها را درگیر بازی
دانلود سریال نون.خ
سریال نوروزی شبکه یک (صدا و سیما)
دانلود سریال نون خ شبکه یک با لینک مستقیم

منتشر کننده فایل : روبیکسفا
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720P
ژانر : اجتماعی – کمدی
حجم : 500 مگابایت / 350 مگابایت
کارگردان : سعید آقاخانی

ستارگان : سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی،
فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیروس میمنت
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
  تعداد قسمت ها :15 قسمت 50 دقیقه ای
پخش : ش
دانلود سریال نون.خ
سریال نوروزی شبکه یک (صدا و سیما)
دانلود سریال نون خ شبکه یک با لینک مستقیم

منتشر کننده فایل : روبیکسفا
زبان : فارسی
کیفیت : BluRay 720P
ژانر : اجتماعی – کمدی
حجم : 500 مگابایت / 350 مگابایت
کارگردان : سعید آقاخانی

ستارگان : سعید آقاخانی، حمیدرضا آذرنگ، علی صادقی، هومن حاجی عبداللهی،
فریده سپاه منصور، نعیمه نظام دوست، سیاوش مفیدی و سیروس میمنت
: به این فیلم فعلا امتیازی داده نشده است
  تعداد قسمت ها :15 قسمت 50 دقیقه ای
پخش : ش
خلاصه داستان سریال نهنگ آبی :
آرمین دانشجوی تیزهوش و درونگرای رشته امنیت شبکه است که بیشتر وقت خود را در سایت کتابخوانی تازه تاسیس اش صرف می کند. پدر او به بیماری ام اس مبتلاست و در آستانه جدایی از مادرش قرار دارد. در این میان سایت کتابخوانی آرمین باعث آشنایی او با ژاله و ورودش به ماجراهایی عجیب و تازه می شود…

همه چیز حول یک فرد و توانایی‌های او می‌گردد. توانایی‌هایی که دیگران را هم از مسیر اصلی زندگی شان دور و وارد یک بازی خطرناک می‌کند. آ
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HDدانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با لینک مستقیمقسمت 19 (رمز) قرار گرفت

منتشر کننده : سیمرغ فیلم
کیفیت: |4K|1080p|720p|480p|
کشور سازنده: ایران
ژانر: معمایی ، اجتماعی
کارگردان: فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید مظفری, حمیدرضا آذرنگ
آرمین دانشجوی تیزهوش و درونگرای رشته امنیت شبکه است که بیشتر وقت خود را در سایت کتابخوانی تازه تاسیس اش صرف می کند
دانلود قسمت 1 سریال نهنگ آبی با کیفیت مختلف در کادر قرمز رنگ
 ↓ قسمت اول سریال نهنگ آبی منتشر شد ↓
 دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 480p

.دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 720p
دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 1080p.
دانلود قسمت اول سریال نهنگ آبی با کیفیت 1080pHQ

دانلود قسمت سریال نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی
سال تولید : 1397
کارگردان : فریدون جیرانی
بازیگران: لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمد
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت بیستم و سوم با لینک مستقیم
دانلود قسمت بیستم و سوم 23 سریال نهنگ آبی
لینک دانلود (رمز) قرار گرفت
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال : نهنگ آبی
گروه فیلم : معمایی ، اجتماعی
شبکه پخش کننده : نمایش خانگی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تعداد قسمت ها : –
نویسندگان : بهرام توکلی
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پ
دانلود فصل دوم سریال روز های بی قراری با کیفیت عالی 
دانلود رایگان سریال روز های بی قراری 2 
قسمت09 فصل دوم قرار گرفت 
دانلود فصل دوم سریال روزهای بی قراری 2
مشخصات سریال
نام سریال : روزهای بی قراری 2
گروه فیلم : اجتماعی ، درام ، خانوادگی
شبکه پخش کننده : دو سیما
محصول سال : 1398
تعداد قسمت ها : 20
نویسندگان : شعله شریعتی
کارگردان :کاظم معصومی
بازیگران : سارا صوفیانی، مجید واشقانی، فخرالدین صدیق شریف، مه
دانلود قسمت 9 سریال نهنگ آبی 
دانلود سریال نهنگ آبی قسمت نهم با لینک مستقیم 
دانلود قسمت نهم 9 سریال نهنگ آبی 
دانلود قسمت 9 سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش ن
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پ
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
دانلود سریال نهنگ آبی
مشخصات سریال
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HD 
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با لینک مستقیم 
قسمت 10 قرار گرفت
دانلود سریال نهنگ آبی
سریال ایرانی نهنگ ابی
مشخصات سریال
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
گروه فیلم :  معمایی ، اجتماعی
شبکه پخش کننده : نمایش خانگی
تهیه کننده : سعید ملکان
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه, مجید
نوزدهمین جشن حافظ 98 (دنیای تصویر) به دبیری امید معلم برگزار شد. این جشن با هدف بررسی اکرانِ سالانه سینما و تلویزیون ایران برگزار شد. در ابتدای جشن ایمان معلم روی سن آمد و از طرف مرحوم علی معلم به حاضرین خوش‌آمد گفت. پس از وی رضا یزدانی به اجرای قطعاتی پرداخت. امید معلم، دبیر این جشن نیز طی سخنانی بر استقلال جشن حافظ و هیئت داوران تاکید کرد. هیئت داوران نوزدهمین جشن حافظ به قرار جواد طوسی، محمدرضا لطفی، سید آریا قریشی، آذر معماریان، امید معلم،
دانلود سریال نهنگ آبی با کیفیت Full HD 
دانلود سریال ایرانی نهنگ آبی با لینک مستقیم 
قسمت 12 (رمز) قرار گرفت
دانلود سریال نهنگ آبی
سریال ایرانی نهنگ ابی
مشخصات سریال
منتشر کننده : سیمرغ فیلم
گروه فیلم :  معمایی ، اجتماعی
شبکه پخش کننده : نمایش خانگی
تهیه کننده : سعید ملکان
بازیگران : لیلا حاتمی, ساعد سهیلی, ماهور الوند, ویشکا آسایش, حسین یاری, آزاده صمدی, پریوش نظریه,
به قلم دامنه : پست ۷۴۹۱. به‌هرحال توانستم بروم به تماشای «پیلوت» بنشینم، نه از پرده‌ی عریض، نه از قاب نقره‌ای، چیزی مابینِ این و آن. از گنبد راهی تهران شدند. بینِ راه از جایگاه، بنزین به باک می‌زنند؛ اما «جواد عزّتی» می‌بیند آمپر ماشین بالا نمی‌آد و از همین‌جا مُطفِّفان (=کم‌فروشان) افشا می‌شوند. وَیْلٌ لِلْمُطَفِّفِینَ. واى بر کم‌‏فروشان. (آیه‌ی اول سوره‌ی مُطَفِّفِین) به جای بنزین هوا به مردم می‌فروشند. کاسبی با فریب.

من اهل فیل

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها